Folie termokurczliwe

Folia termokurczliwa LDPE produkowana jest z polietylenu o małej gęstości. Wykonane z wysokiej jakość surowców. Folia ta jest wytwarzana jest w systemie wielowarstwowym, co zdecydowanie podnosi jej wytrzymałość na rozerwanie oraz odporność na przebicia. W jej produkcji stosuje się komponenty przeznaczone do bliskiego kontaktu z żywnością. Jej używanie jest bardzo bezpieczne i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Jest to materiał służący do czystego, nieskomplikowanego, szybkiego oraz niezwykle trwałego opakowania wielu rodzaju produktów będących zapakowane w np. puszki, butelki, kartony jak również doskonale się nadają do zapakowania wyrobów wykonanych z metalu, drewna bądź też tworzyw sztucznych różnego rodzaju. Poprzez zastosowanie bardzo wydajnych, oraz precyzyjnych maszyn, sterowanych urządzeniami grawimetrycznego dozowania półproduktów oferujemy naszym klientom folie termokurczliwe o odpowiednich i stałych parametrach fizykochemicznych. Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii oraz szczególnie dobranych proporcji półproduktów jesteśmy w stanie zagwarantować niezmienną jakość i właściwości dostarczanych folii. Korzystając z wieloletniego naszego doświadczenia jesteśmy w stanie zaoferować możliwość używania folii cieńszej niż u firm konkurencyjnych posiadającej równocześnie lepsze parametry wytrzymałościowe.

 Folia ta jest bardzo popularna i z uwagi na jej uniwersalne  zastosowanie i doskonałe parametry techniczne nadaje się używania na wielu popularnych maszynach zgrzewających ręcznych, ręczno – automatycznych i całkowicie zautomatyzowanych.

W oparciu o nasze doświadczenie możemy optymalnie dobrać grubości folii do pakowanego w nią produktu i zminimalizować koszty pakowania produktu końcowego. Jesteśmy elastyczni przez poszerzamy grono naszych klientów. Dodatkowo łatwość i wygoda pakowania w te folie i niski jej koszt spowodowały dużą popularność tego typu opakowań.

Produkujemy folie w postaci taśmy, rękawa i p.rękawa o szerokości od 200 do 2400mm,

Folie termokurczliwe

Jest 2 produktów.


Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry